داستان پرنســـاپن ...

هنگ‌درام ساخته شده

4000

+

قصه از کجا شروع شد؟

اواخر سال ۱۴۰۰ بود که ایده‌ی ساخت هنگ درامی با ویژگی‌های فوق‌العاده، متریال عالی در کنار قیمت پایین به ذهنمون رسید و به دنبال تحقق بخشیدن به این رویا، سختی‌ها و موانع خیلی زیادی رو پشت سر گذاشتیم و سعی کردیم بالاترین استانداردهای جهانی رو در ساخت هنگ درام رعایت کنیم.
​​​​​​​
هنگ درامی که در کنار استفاده از بهترین مواد اولیه، بتونه بهترین صدا رو تولید کنه، هنگ درامی که بتونه بهترین گزینه برای ضبط‌های استودیویی باشه و کمترین میزان نویز رو توی صداش بشه شنید.

رسیدن به این مرحله بسیار سخت بود، چون ساخت هر هنگ درام زمان به شدت زیادی میطلبه و دقت بسیار زیادی هم میخواد و با کوچکترین مشکل یا کم گذاشتن، ممکنه بهترین کیفیت رو نشه ازش گرفت.

برای همین سراغ بهترین متریال‌ها و مواد اولیه رفتیم و سعی کردیم کیفیت رو فدای قیمت نکنیم، سختی‌های بسیار زیادی که توی این راه وجود داشت نتونست جلوی ما رو بگیره و در نهایت، هنگ درامی با بالاترین کیفیت ممکن رو ساختیم و با افتخار اون رو به مردم ایران معرفی کردیم.

ولی هدف ما چی بود؟

اولین هدف ما ارائه‌ی یک هنگ درام با کیفیت، با استانداردهای جهانی بود که مورد تایید بزرگترین نوازنده‌های دنیا قرار بگیره و همین اتفاق هم افتاد؛ و در گام بعدی و با حمایت شما، به دنبال ساخت هنگ درام‌هایی با ویژگی‌های خاص‌تر هستیم، همینطور صادرات این ساز به کشورهای مختلف در کل دنیا هدف بلند مدت ماست که فقط و فقط با یاری شما محقق میشه.

روش ساخت هنگ درام‌های پرنسا با باقی برندهای بازار کاملا متفاوت بوده و همین باعث خاص شدن محصولات ما میشه. سعی کردیم فرمول استانداردی برای ساخت هنگ درام رو پیدا کنیم که نه فقط در ایران، بلکه تو کل دنیا بهترین کیفیت رو داشته باشه.

چرا ما بهترینیم؟

استفاده از بهترین متریال در ساخت بدنه، استفاده از بهترین چسب خارجی، استفاده از مدرن‌ترین تجهیزات در کنار استفاده از تجارب بهترین اساتید ساخت هنگ درام، چیزی‌ست که باعث افتخار ما بوده و ثابت میکنیم در ارائه کیفیت به شما کم نمیذاریم.
ما تایید کیفیت رو از بهترین نوازنده‌های هنگ درام در ایران میگیریم.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟     با ما تماس بگیرید!

0912 122 20 39

سبد خرید